W związku z docierającymi do nas wielokrotnymi sygnałami o nieotrzymaniu przez Państwa e-maili zwrotnych (po weryfikacji) prosimy osoby zgłoszone do 20 kwietnia 2015 o ponowne sprawdzenie folderu spam w skrzynce mailowej.

Jeżeli nie znajdą Państwo e-maila zwrotnego, prosimy o przesłanie na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. e-maila zawierającego imię i nazwisko oraz informację, że nie otrzymali Państwo poweryfikacyjnej wiadomości e-mail.

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

Organizatorzy rekolekcji Czas Uwielbienia

Zobaczcie jak nasz Pan jest dobry.

Zobaczcie jak nasz Pan jest dobry - to hasło będzie przewodziło trzydniowym rekolekcjom charyzmatycznym, które w dniach 8-10 czerwca 2015r odbędą się w olsztyńskiej hali Urania. Rekolekcje te wygłosi o. John Bashobora – charyzmatyk z Ugandy. Będzie to pierwsze takie spotkanie w naszej archidiecezji. Ufamy, że Pan Bóg wykorzysta ten czas, aby przemieniać serca wielu.

Na tej stronie, w miarę postępu prac organizacyjnych, zamieszczane będą wszystkie informacje dotyczące rekolekcji. Już teraz znany jest koszt, który wynosi 70zł i jest jedynie ofiarą na pokrycie kosztów organizacyjnych. Na naszej stronie można już także znaleźć program rekolekcji.

Zapraszamy serdecznie zarówno do uczestnictwa, jak i do włączenia się w organizację poprzez posługę wolontariusza. Zapisy możliwe są przez formularz, który znajduje się w zakładce ZAPISY lub pod przyciskiem: ZAPISZ SIĘ po lewej stronie.

Polecamy czas przygotowań i całe to dzieło Waszej modlitwie. Niech będzie to czas, w którym wspólnie rozradujemy się Bogiem i doświadczymy Jego żywej obecności pośród nas.

Organizatorzy

Stan rejestracji

2244/ 2250
99%

Patronat honorowy

Arcybiskup Wojciech Ziemba Metropolita Warmiński

 

Patronat medialny

Radio Plus     Gośc Niedzielny     gloria24.pl     Święty Wojciech wydawnictwo     Przewodnik Katolicki     wiara.wm.pl     Nasz Olsztyniak.pl     Gazeta Olsztyńska.pl